Sunon PMD2409PMB1-A 24V DC 12.2 W Cooling Fan, Size: 60 x 60 x 38mm BLACK
MOQ : 10 Pieces
Sunon PMD2409PMB1-A 24V DC 12.2 W Cooling Fan, Size: 60 x 60 x 38mm BLACK Specification
  • Material
  • PLASTIC
  • Product Type
  • Axial Fan
  • Dimension (L*W*H)
  • 60 Millimeter (mm)
  • Size
  • 60mm
  • Color
  • BLACK
Sunon PMD2409PMB1-A 24V DC 12.2 W Cooling Fan, Size: 60 x 60 x 38mm BLACK Trade Information
  • Minimum Order Quantity
  • 10 Pieces
  • Supply Ability
  • 500 Pieces Per Month
  • Delivery Time
  • 7 Days
About Sunon PMD2409PMB1-A 24V DC 12.2 W Cooling Fan, Size: 60 x 60 x 38mm BLACK
Size 60 x 60 x 38mm
Speed 4200 RPM
Blower Type Axial
Material Plastic
Color Black
Type Cooling Fan
Usage/Application Industrial
Electric Current Type DC
Power 12.2 W
Voltage 24 V