Sunon KDE2404PFVX Axial Fan 24V-1.9W DC Brushless Air cooling Fan 8500 RPM 40 * 40 * 10mm 3-wire
MOQ : 10 Pieces
Sunon KDE2404PFVX Axial Fan 24V-1.9W DC Brushless Air cooling Fan 8500 RPM 40 * 40 * 10mm 3-wire Specification
  • Material
  • PLASTIC
  • Size
  • 40mm
  • Color
  • BLACK
  • Product Type
  • Axial Fan
  • Dimension (L*W*H)
  • 40 Millimeter (mm)
Sunon KDE2404PFVX Axial Fan 24V-1.9W DC Brushless Air cooling Fan 8500 RPM 40 * 40 * 10mm 3-wire Trade Information
  • Minimum Order Quantity
  • 10 Pieces
  • Supply Ability
  • 500 Pieces Per Month
  • Delivery Time
  • 7 Days
About Sunon KDE2404PFVX Axial Fan 24V-1.9W DC Brushless Air cooling Fan 8500 RPM 40 * 40 * 10mm 3-wire