NIDEC D1751P24B8PP338 24V 3.4A 17251 Cooling Fan
MOQ : 10 Pieces
NIDEC D1751P24B8PP338 24V 3.4A 17251 Cooling Fan Specification
  • Material
  • METAL
  • Dimension (L*W*H)
  • 172 Millimeter (mm)
  • Product Type
  • Axial Fan
  • Size
  • 172mm
  • Color
  • BLACK
NIDEC D1751P24B8PP338 24V 3.4A 17251 Cooling Fan Trade Information
  • Minimum Order Quantity
  • 10 Pieces
  • Supply Ability
  • 500 Pieces Per Month
  • Delivery Time
  • 7 Days
About NIDEC D1751P24B8PP338 24V 3.4A 17251 Cooling Fan
  • Model: D1751P24B8PP338
  • Voltage: 24V
  • Current: 3.4A